Koroplast ile Mutluluk

Herkese mutlu ve hayırlı akşamlar.Bu etkinliği sıcağı sıcağına hemen yazmak istedim.Hala içime verdiği huzuru yaşıyorum.İş yerinde çok sıkıntılı ve zor günler geçiriyoruz.Haliyle bu da stresi tavan yaptırıyor.İşte bu Koroplast’ın daveti, öyle güzel bir zamanda geldi ki,resmen içime bir ferahlık ve mutluluk verdi.
Hepinize işte benim yerim burası,burada olmalıyım,ya da işte ben bu işi yapmalıyım dediğiniz zamanlar olmuştur.İşte bu etkinlikte en üst seviyede yaşadığım duygu buydu.Kendimi bulduğum,ben olduğum anlar bu anlar.Benim için çok ama çok değerli ve çok güzeldi.
Öncelikle bu etkinliği düzenleyip bizi bir araya getiren,Koroplast’a,daha sonra,tadına doyulmaz sohbetleri ve sıcacık gülüşleriyle,sevgili Sedef İybar ve sevgili Arda Türkmen’e çok ama çok teşekkür ederim.
Hayatımızın tam da içinde olan ve farkında bile olmadan bir çok alanda kullandığımız,çöp poşetinden,fırın torbasına,streç filimden,alüminyum folyosuna,buz torbasından,kilitli ya da buzdolabı poşetine varana kadar bir çok alanda hayatımızı kolaylaştıran koroplast bu kez bizim için bir mutluluk poşeti yaratmıştı.İçinden hiç ama hiç çıkmak istemedim doğrusu.
Böyle mutluluk dolu anların hayatımızda çoğalması dileğiyle……

Etiketler: , , ,

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

Yorumlar

  1. Aylin TÜRKŞEN AYSEL 09 Şubat 2012 at 18:43 Reply

    Mutluluk poşeti tanımı ne hoş olmuş. Öperim senin yaratıcılığını.

  2. NarincE 09 Şubat 2012 at 22:19 Reply

    Mutluluğun çok belli, hep böyle gülsün yüzün!

  3. Tümay Öztürk 10 Şubat 2012 at 13:03 Reply

    Çıkışında rüzgardan uçarak arabanın kaputuna yapışsamda akşam güzel bir akşamdı:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir