Martı Oldum Uçuyorum

MARTI Diyelim ki bir iç döküş,diyelim ki bir isyan.Neye ,kime derseniz meçhul,belki düzene,belki insanlara,belki de kendime.

Değişik insan modelleri,değişik fikirler,değişik davranışlar.Hepsi de kendi içinde,kendi sebepleri dahilinde haklı olabilir.Ama leyladan geçme faslındayım artık.Kafamda bin düşünce.Ruh kanatlanmış gökyüzünde,yapmak istediğim çok ama çok fazla şey var.Ömür kısa,liste kabarık.Şimdi başlasam,ne vakit biter Allah bilir.

Her insanın hakkı değilmidir,hayallerinin üzerine gitmek,hiç olmazsa denemek.Ukte kısmını aşıp,tecrübe kısmına ulaşmak.

Çok istiyordum ama yapamadım demekten çok daha iyi değilmidir,denedim olmadı demek.Ondan değilmidir ki,çoğu anne baba,kendi yapamadıklarını,çocukları yapsın ister.Ben böyle yapmadığımı düşünüyorum.Çünkü hala yapmak istediklerimi gerçekleştirme hevesi ve gücünü,kendimde buluyorum.Hala kendimden umudumu kesmiş değilim.Umarım gün gelir,bütün hayaller gerçek olur.

İşte o zaman beni ben olarak saygıyla selamlar ve yürüdüğü yola selametle uğurlarım.

Ne kendinizden,ne de hayallerinizden umudunuzu kesmemeniz dileğiyle

Bu arada TRT Haber’de,Haber Sizsiniz diye bir program başlamış.

Haber Sizsiniz Vatandaş Gazeteciliğini destekleyen bir program. Programa katılmak için kendi haberinizi kendini çekiyorsunuz.
Etrafınızda gördüğünüz olayları haber niteliğinde çekmek, tamamen sizin yeteneğinize kalmış bir durum. Videoyu ister cep telefonunuz ile ister kameranız ile çekebilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken videonuzu burada ki adresine göndermek. Aynı zamanda bu videoyu daha önce paylaşmamış olmanız gerekiyor.

Eğer hayalleriniz arasında böyle bir şey yer alıyorsa,fırsat ayağınıza gelmiş,bence hiç durmayın.

Etiketler: , , , , , ,

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Benzer yazı bulunmamaktadır.

Yorumlar

  1. Filiz Erkan 22 Kasım 2012 at 16:15 Reply

    sevgili güler,
    aynı şeyleri bu sıralar bende çok düşünüyorum,kendi içimdekiyle sürekli bir tartışma atışma artık sen ne dersen de… hayallerimiz, yapmak istediklerimiz aslında hiç bitmez, bitmesin de zaten…. ama sadece istemek ve düşünmekle olmadığını artık anladım…bir şeyden bir yerden başlamak gerekiyor, adım atmalıyım yoksa hep olduğum yerde kalırım..bunu sadece kendimizdeki cesareti bulunca yapacağımızı biiyorum. Çocukken ilk adımı atmak gibi:))
    Umarım herkes hayalleri için o adımı en kısa zamanda atar…:)))) sevgiyle….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir