MSA ‘da PRİL İle Pırıl Pırıl Bir Gün Geçirdim.

Merhabalar,güzel bir cumartesi akşamı geçirmenizi dilerim.Bugün benim için çok koşturmacalı bir gündü.Ancak şu saatte kendime ayırdığım saatler başladı.Bebe ve babanga tv’de dikkatle basket maçı izliyor.Ben de kulağımda kulaklığım ile bangır bangır müzikle post yazıyorum.Yani keyif,keyif keyif.
Capitol Ogily PR ‘den sevgili Duygunun daveti ile Pril’in konuğu olarak katıldığım MSA’da ki etkinlik çok keyifliydi.
Etkinlikler,hayata bir es oluyor bana.Seviyorum,bu etkinlikleri.Birlikte yemek yapma,sohbet,paylaşım derken,son hep mutlu bitiyor.Yapılan yemekler afiyetle yeniliyor.Herkes mutlu ayrılıyor.En azından ben mutlu ayrılıyorum.
Bulaşık yıkamayı oldum olası severim.Evlenmeden önce yemek yapmışlığım olmasa da bulaşık yıkamışlığım olmuştur.Gerçi o zamanlar bulaşık makineleri her eve girmemişti.Ama dediğim gibi,bana çok da sorun olmuyordu.Bulaşık yıkama saati muhakeme ve karar saati olurdu bana.Bir yandan suyla oynarken,bir yandan da yaptıklarımı,yapacaklarımı düşünürdüm.O huyum hala devam etse gerek,bulaşıkları hızımı alamayıp neredeyse yarı yarıya yıkayıp makineye koyarım.O kadar ki bazen bulaşık makinesini açan ev halkı sorar,makinedekiler yıkanmış mı yıkanmamış mı diye.Yani temiz mi kirli mi ayırt edemezler.
Bu arada kolay kolay alışkanlıklarımdan vazgeçemeyen bir yapım da var.Yeniliklere düşünce olarak açık olmakla beraber,uygulamada biraz zamana ihtiyaç duyarım genelde.
Bulaşık makinemde uzun zamandır Pril tablet kullanıyorum zaten.Aslında çok da memnunum ama bu etkinlik sonucu Pril Jeli de denemiş oldum.Gerçekten çok pratik.Jel deterjan kullanmanın en büyük avantajı bence (gerçi Pril tablette başıma gelmedi ama) erimeyen tablet ya da toz deterjan olayının son bulması ve bulaşıkların çizilme olayının ortadan kalkmasıydı.
Zaten Pril’de der ki;

Bulaşıkta tüketicilerin tüm ihtiyaclarını karşılayan bir marka olan Pril, bulaşık makinesi deterjanlarında da tüketiicilerin karşılaştığı problemlere çözüm getirmek amacıyla ailesine Pril Jeli’i de ekledi .
Pril Jel sıvı yapısı sayesinde çabuk çözünüyor ve kısa programlarda bile üstün performans sağlıyor. Pril Jel, inatçı ve kurumuş lekeleri bile çözüp çıkarırken bulaşıklarda kalıntı bırakmadan mükemmel temizlik ve bulaşıkları çizmeden parlaklık sağlar.. Yeni pratik şişesi ve tutma yeri ile Pril Jel’i kullanmak çok kolay, üstelik deterjana el değdirmeden. Sıvı özelliği sayesinde tüketiciler makinenin doluluğuna ve bulaşıkların kirlilik durumuna göre deterjan miktarının kolayca ve istedikleri şekilde belirleyebilecekler.
Yeni Pril Jel’in “Reguler” ve “Sirke Parlaklığı” çeşitleri bulunuyor.

Gerçekten kırmızının favori rengim olmasından mı bilmem ambalajını çok sevdim.Kullandım kendisini de çok sevdim.
Acaba o da beni sevmişmidir???
Güzel keyifli pazarlar dilerim.
Mutlu olun,mutlu edin ki mutluluk bulaşsın evrene…………

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. Aylin TÜRKŞEN AYSEL 10 Aralık 2011 at 23:20 Reply

  Tamam mutluluk bulaştırdım ben evrene, özellikle de facebookta paylaştığın notu gördükten sonra sevdiceğim 🙂

 2. PAPATYA PRENSES 11 Aralık 2011 at 01:21 Reply

  seviyorum böyle etkinlikleri. tam bir mutluluk yumağı oluyoruz sanırım hepimiz 🙂
  ben makinada hep calgon kullanırdım. bakalım pril nasıl olcak.daha kullanmadım ama en iyisi yarın kullanayım:))

 3. Sule 11 Aralık 2011 at 04:17 Reply

  Bulasik yikama hakkinda yazdiklariniz hosuma gitti. Bilhassa yemek pisirmeden bulasik yikamis olma sozunuz. Benim bulasikla aram o kadar iyi degil ama yikamayi sevenlerin benim bulasiklarimi da halletmesinde hicbir sorun cikartmiyorum :_)

 4. serap 11 Aralık 2011 at 17:29 Reply

  Merhaba
  firma etkinliklerinden haberdar olmak için ne yapmam gerekiyor Yardımcı olurmusunuz
  Selam ve sevgiler

 5. İnci Yemek 11 Aralık 2011 at 23:32 Reply

  Keyifli bir etkinlik olmuş her zaman olduğu gibi gülerim:)Allah muhabbetlerimizi bozmasın inşallah:)
  öperim seni,sağlıklı mutlu haftalar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir