Pril Hijyen ile Bulaşıklar Pırıl Pırıl

Türkiye’nin Kötü Kokulara Karşı Etkili İlk ve Tek Bulaşık Deterjanı

Pril Hijyen

Kadınların mutfakta en fazla önem verdikleri konuların başında hijyen geliyor. Yemek pişirdikten sonra tencere ve tavaların yüzeylerinde oluşan inatçı lekeler ise mutfakta kadınların kabusu oluyor. Ancak tencere ve tavalara sinen bazı kokular var ki onlar kir ve lekelerden de inatçı olabiliyor. 35 yıldır tüm kadınların mutfaklardaki en büyük yardımcısı olan Pril, şimdi tüm bu sorunların çözümüne Pril Hijyen ile cevap veriyor.Hijyenik temizlik sağlayan ve kötü kokulara karşı da etkili piyasanın ilk ve tek bulaşık deterjanı Pril Hijyen, bir bulaşık deterjanından beklentileri tek başına karşılıyor.

Türkiye’nin ilk sıvı deterjanı olarak “Pril ile bulaşıklar pırıl pırıl”sloganı ile mutfakta kadınlara çok özel çözümler sunan marka, Pril Hijyen ile yine bir ilke imza atıyor. Pril Hijyen, güçlü formülü ile hem çıkmayan kokuları hem inatçı lekeleri yok ediyor hem de hijyenik temizlik sağlıyor.En zorlu bulaşıklar arasında yer alan tava ve tencerelerde mükemmel sonuç verirken yanmış yağ, yemek, et, balık kalıntı ve kokularını kolaylıkla temizliyor. Tüm bulaşıklar ve bardaklar Pril Hijyen ile pırıl pırılışıldıyor.

Pril Hijyen, güvenilir yağ çözme gücünü kullanarak da tüm yemek ve yağ kalıntılarını mıknatıs gibi söküp çıkartıyor. Böylece zor bulaşıkları temizlemek için ekstra bir ürün kullanmaya gerek kalmıyor. Hijyen,mutfaktaki en önemli konu… Özellikle de evde çocuk varsa bulaşıkların hijyeni büyük önem taşıyor. Pril Hijyen, üstün formülü ile de size en hijyenik temizliği sunuyor.

Pril Hijyen, tüm kötü kokulara karşı etki göstererek tava ve tencerelerden söküp atıyor. Kötü kokuları yok ederken kendi özel parfümü ile de fark yaratan Pril Hijyen, mutfaklara temizliğin kokusunu getiriyor. Tüm bulaşıklarınız kötü kokulardan arınarak mis gibi kokuyor.

Pril Hijyen, ultra yoğun formülü ile süngerin üzerinde uzun süre kalıyor.Bol köpüğü ve hijyenik kokusu sayesinde güçlü bir performans gösteriyor.Güçlü yağ parçalayıcı formülü ile zor yağları kolaylıkla çözüyor. Böylece bulaşık yıkarken güç gösterisi yapmanıza da gerek kalmıyor. Dağlar kadar bulaşık yorulmadan tertemiz oluyor. Ürün 750 gram, 1,500 gram ve 6kilogramlık ambalajlarda satışa sunuluyor.

Herkese merhaba,

Yeni bir ürün ile ilgili bir mail aldım geçen gün.Henkel’den Sema Hanım yeni ürünleri ile ilgili bir mail göndermiş.Sağolsunlar denememi istediler.Beni bilen bilir temizlik ürünlerine karşı bir hassasiyetim var.Market alışverişlerinde en çok zaman geçirdiğim reyonların başında gelir temizlik ürünleri.Prili zaten kalitesi ile biliyoruz ama şimdi çok daha güçlü bir formülle hizmetimizde.Hadi hayırlısı diyor herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Yorumlar

  1. GÖNÜL 13 Şubat 2011 at 00:04 Reply

    merhabalar bloğuma hoşgeldiniz ziyaretiniz beni mutlu etti çok güzel bir yemek bloğuna sahipsiniz merakla sizi izleyeceğim sevgiler
    bu arada bende pril aldım ama daha denemedim

  2. derya 14 Şubat 2011 at 00:12 Reply

    Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

    Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten dileklerimle tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir