Ben FikriMühim ve Glade Sense & Spray

Ben FikriMühim’im evet hem de her konuda.Herşeyi bilirim çok şükür.Şaka bir yana gerçekten Şu FikriMühim sözcüğü çok hoş geliyor kulağıma.Değer vermek,önemsemek kelimeleri çağrışıyor hemen kafamda.

Glade’i seneler önce keşfetmiş ve kullanmaya başlamıştım ama likit olanını hatta taaa o zamanlar çocuklar küçük,fişe takılı likit şişesini düşürmüşlerdi de aylarca evimiz buram buram çiçek kokmuştu.Tabi evle birlikte biz de.

Fakat bu hareket sensörlü olanını hiç denememiştim.Ama reklamına bayılıyordum.

Sağolsunlar denemem için göndermişler şu an evim mis gibi lavanta kokuyor.Gerçekten çok da ekonomik hareket sensörü sizi algıladığında pııssst mis gibi koku evi sarıyor.Bu arada bebe önünden geçtiği az geliyor ayrıyeten arada düğmeye basarak ekstra pııısssst

Bütün gün dışarıda hertür kokuya maruz kaldıktan sonra eve gelip mis gibi lavanta koklamak çok keyif verici oluyor.Alıp denemenizi öneririm.

Bu arada Deryacığımın eşine de acil şifalar diliyorum buradan.Allah hayırlısı ile sağlığına kavuştursun inşallah

Sağlıkla mutlu ve güzel kokular içinde sevgiyle kalın……………

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. FatmaCan 07 Ocak 2011 at 09:20 Reply

  Bende fikrimühimim geçenlerde glade için mail geldi ama siteye girdiğimde fm sayfamda hiçbirşey yoktu. Ne yapsam bilemiyorum.

 2. **kalpkurabiye**deniz** 07 Ocak 2011 at 23:30 Reply

  ablacımm güle güle kullann:) mis gib kokutuyr evleri bizde kullanıyoruz:)

 3. neslihan 10 Ocak 2011 at 16:41 Reply

  selam banada geçen gün fikri mühimden Glade Sense&Spray ulaştı. zaten daha öncede severek kullandığım bir üründü. konsantre olması, hoş koku seçenekleri, ufak fakat akıllı işlevi sayesinde ihtiyaç duyulan zamanlarda kötü kokuları bir anda yok etmesi tek kelime ile harika… kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim ve hatta ev hediyesi olark dahi götürebileceğim bir ürün.

 4. Anonymous 16 Şubat 2011 at 12:46 Reply

  Fikrimühim artık bana ve üye yaptığım arkadaşlarıma kampanya daveti göndermiyor. Öncelik blogu olanlarda galiba. Eğer öyleyse bilelim de beklemeyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir