Yola Devam Yonca Gıda’ya SelamSevgili Sevil Yonca Gıda’nın etkinliğine beni de davet etmişti fakat bebenin okulda toplantısına katılmak zorunda olduğumdan gidememiştim.Bu şekilde az da olsa bir katkım olacaksa yapmak isterim.

TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ

Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.

Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.

Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.

İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. Gülcan 19 Ekim 2010 at 10:26 Reply

  ben bu etkinliğin bursaya gelmesini çok istiyorum.

 2. kalpkurabiye, deniz 19 Ekim 2010 at 11:31 Reply

  merhabalar:))
  kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim:))
  herzaman beklerim ve gelirim de:))
  etkinlikte bol şanslar dilerim:)

 3. NarincE 19 Ekim 2010 at 13:17 Reply

  Hadi bol şans!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir