Suna Dumankaya İle Kız Kıza

Sizlere bu güzel papatyalar ile merhaba demek istedim.
Aylin’ciğimden aldığım kız kıza Suna Dumankaya ile güzelleşelim daveti üzerine o kadar mutlu oldum ki geçen hafta yorgunluk falan unutuldu ve neredeyse hoplaya zıplaya Kuruçeşme de buluşma mekanımız Lychee Restaurant’ a gittim.Aşağıda gördüğünüz muhteşem manzara eşliğinde önce kahvaltılar edildi.Sohbetler zaten maaşallah gırla.Zaten bu tür etkinlikleri en çok hem arkadaşlarımı tekrar gördüğüm için seviyorum hem de yeni blogger arkadaşlar tanıdığım için seviyorum

Suna Dumankaya’yı medyadan biliyordum.Fakat hiç bir ürününü kullanmamıştım.Aslında ciltle ilgili kendimce sorunlarım olmasına rağmen hem şikayet edip hem de hiç birşey yapmayanlardanım.Öyle bir kreme bağlanıp gece gündüz sürecem diye strese giremem.Fakat belli bir yaştan sonra da birşeyler yapmak gerekiyor.

Bu arada her insanın bir enerjisi vardır ya Suna Hanım’ın ki pozitif hem de süper pozitif ekstra pozitif.Sürekli gülümseyen sıcacık bir hanımefendi.Cildinin güzelliğinde bu pozitifliğin etkisi çok büyüktür eminim.Ama o kadar güzel reçeteleri varki sağolsun bunları bizimle samimi bir şekilde paylaştı.Evimizde uygulayabileceğimiz tarifler verdi.

Aslında herşeyin doğada mevcut olduğunu önemli olan şeyin hangilerinin bir araya getirileceğini bilmek olduğunu öğrendik.Gerçi Suna Hanım bütün bu mucize kremleri tonikleri bizler için hazırlayıp satışa sunmuş.Hem de çok uygun fiyatlarla.Millet olarak kendi malımızı desteklemektense yabancı ürünlere düşkünlüğümüze son vermeli kendi insanlarımızın dediklerine kulak vermeliyiz bence.Suna Dumankaya bu işe yıllarını vermiş.

Bizzat elleri ile hazırladığı peeling malzemelerini herbirimize uyguladı sonucuna inanamadık.Ayrıca her cilt için yaptığı kremleri kendi yüzümüzde denedik.Tam bir kız kıza durumu sözkonusu idi.Yüzümüzde maskeler kıkırdaşarak çok ama çok eğlendik ve bebek poposu yumuşaklığındaki ciltlerimizle mutlu olduk.

Sevgili Suna Dumankaya’ya çok teşekkürler.Aylincim canım sana da teşekkürler her zamanki sıcaklığın ve güler yüzün için

Sevgiler sağlıklı ve bereketli haftalar

PAYLAŞ & TAKİP ET

Pin It

Abone Ol

Yandaki kutucuğa mail adresini gir, Abone ol butonuna bas, tarifler mail adresine gelsin

Mail abonelik hizmeti
FeedBurner aracılığıyla
verilmektedir.

BENZER YAZILAR

Yorumlar

 1. http://www.lezzetibol.com 12 Temmuz 2010 at 09:46 Reply

  Canım kısmet olsayı bende orada olacaktım ama malesef özel işlerim sebebiyle olamadım…
  Ne güzel anlatmışsın. Çok güzel bir gün geçirdiğiniz belli.
  Keyfin bol olsun canımmm
  sevgiler

 2. Cake Life Behiye 12 Temmuz 2010 at 22:34 Reply

  tatil sebebi ile ne yazık ki bu keyifli saatleri bende kaçırdım:(

  bir dahaki etkinliklere artık 🙂

 3. NarincE 13 Temmuz 2010 at 14:13 Reply

  Kız kıza ne iyi olmuş. Valla zamanında feysbuka ben de demediğimi bırakmadım ama blogger kimi ararsan orada. Gelirsen bekleriz, gelmem dersen, e-posta adresi yollarsan yollarım fotoğrafımı hayatım.

 4. pelince 13 Temmuz 2010 at 15:15 Reply

  Ne güzel bir etkinlik,güzelleşmek hepimizin hakkı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir